| Extrudermacht (kW) | 55kw |
|---|---|
| Pijpdiameter | 16110mm |
| kleur | Zwarte, sinaasappel |
| Toepassing | PPRC-PIJP |
| MARK LIJN | enige schroefextruder |
| Pijpdiameter | 16-630 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 22KW-160KW |
| Spanning | 3 Fase 380V 50Hz |
| Omvormer | ABB |
| Controle | PLC |
| Naam | PE de Lijn van de Pijpuitdrijving |
|---|---|
| Toepassing | pijp het maken |
| Plastic Proces | PE |
| Motor | Siemens |
| waaier van diameter | 161000mm |
| Naam | pe de lijn van de pijpuitdrijving |
|---|---|
| Toepassing | pijp het maken |
| Kunststofproces | PE |
| Motor | SIEMENS |
| Garantie | 12 maanden |
| Kunststof verwerkt | PP PE PPR |
|---|---|
| Automatische rangschikking | Volledig automatisch |
| Certificaat | CEISO9001 |
| Garantie | 1 jaar |
| Schroefontwerp | Enkele schroef |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Verwerkt kunststof | PPR |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Naverkoopservice | De dienst van ingenieursOverseas |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijpgrootte | 2063mm; 3 laag |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Matrijzenhoofd | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Verwerkt kunststof | PPR |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Naverkoopservice | De dienst van ingenieursOverseas |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Schroefontwerp | Single-screw |
| kleur | Zwarte, sinaasappel |
| Toepassing | PPRC-PIJP |
| nverter | ABB-Merk |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Verwerkt kunststof | PPR |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Naverkoopservice | De dienst van ingenieursOverseas |