| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Verwerkt kunststof | PPR |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Naverkoopservice | De dienst van ingenieursOverseas |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Verwerkt kunststof | PPR |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Naverkoopservice | De dienst van ingenieursOverseas |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Verwerkt kunststof | PPR |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Naverkoopservice | De dienst van ingenieursOverseas |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volautomatisch |
| Dienst na verkoop | Engineer overzeese service |
| sollicitatie | pijp |
| Schroefontwerp | Enkele schroef |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijp maat | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Sterf | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Naverkoopservice | De dienst van ingenieursOverseas |
| Toepassing | pijpen |
| Schroefontwerp | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijp maat | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Sterf | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijp maat | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Sterf | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volautomatisch |
| Kunststof verwerkt | PPR |
| Hoofdelektrisch | Siemens en Schneider |
| Dienst na verkoop | Engineer overzeese service |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijp maat | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Sterf | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| productie snelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |