| Slotafstand | Aangepast |
|---|---|
| Schroefdiameter | 80/156 |
| Sleufdiepte | 0-10 mm |
| Pijpnummers | Enkele pijp |
| Omvormer | ABB |
| Extruder's kracht | 75 kW |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Pijpnummers | Enkele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Sollicitatie | Watervoorziening pijp |
| Pijpdiameter | 90 tot en met 315 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 75 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijpnummers | Enkele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 90 tot en met 315 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 75 kW |
| Kleur | aangepast |
| Pijpnummers | Enkele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Buisdiameter | 90 tot en met 315 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 75 kW |
| Kleur | aangepast |
| Pijpnummers | Enkele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Buisdiameter | 90 tot en met 315 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 75 kW |
| Kleur | aangepast |
| Pijpnummers | Enkele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Buisdiameter | 90 tot en met 315 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 75 kW |
| Kleur | aangepast |
| Pijpnummers | Enkele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Buisdiameter | 90 tot en met 315 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 75 kW |
| Kleur | aangepast |
| Pijpnummers | Enkele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Buisdiameter | 90 tot en met 315 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 75 kW |
| Kleur | aangepast |
| Pijpnummers | Enkele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Buisdiameter | 90 tot en met 315 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 75 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijpnummers | Enkele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |