| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Modelnummer | SJSZ80/156 |
| Afmeting (l*w*h) | 12m*1.5m*2.4m |
| Grondstof | WPC |
| Schroefontwerp | Dubbel-schroef |
| Hoofd Elektrodeel | SIEMENS |
|---|---|
| Voltage | Aangepast |
| Verwerkt plastiek | Pvc |
| Toepassing | Profiel |
| Certificering | CE ISO |
| Snijder | Zaagsnijder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 300 mm |
| Motorvermogen | 37 kW |
| grondstof | WPC |
| Aftappen | Rupsen |
| Snijder | Zaagsnijder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 300 mm |
| Motorvermogen | 37 kW |
| grondstof | WPC |
| Aftappen | Rupsen |
| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1240 mm |
| Motorvermogen | 55 kW |
| grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | Max. 800mm |
| Motorvermogen | 55 kW |
| grondstof | 1000*1000mm |
| Snijder | Zaagsnijder |
| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 180MM |
| Motorvermogen | 22 kW |
| grondstof | WPC & ADDITIEVEN |
| Snijder | Zaagsnijder |
| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1240 mm |
| Motorvermogen | 55 kW |
| grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Kunststof verwerkt | PVC |
| Schroefontwerp | Dubbele schroef |
| Productbreedte | 1220 mm |
| vermogen(w) | 75 kW |
| Omschakelaar | ABB |
|---|---|
| Macht (w) | 90kw |
| Grondstof | pvc-poeder |
| Producttype | wpc en plastic profiel |
| Gewicht | 15T |