| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 180MM |
| Motorvermogen | 18,5 kW |
| grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Profielkleur | selectie |
| Naam | WPC-Productielijn |
|---|---|
| Extruder | kegel tweeling-schroefextruder |
| Motor | SIEMENS |
| Omschakelaar | ABB |
| machinelengte | 20m |
| Snijder | Zaagsnijder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 300 mm |
| Motorvermogen | 37 kW |
| grondstof | WPC |
| Aftappen | Rupsen |
| Typ van de extruder | 55/110 CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| PROFIELGROOTTE | 1180mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| UITSCHAKELEN | TWEE ONAFHANKELIJKE SPOREN |
| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1240 mm |
| Motorvermogen | 55 kW |
| grondstof | WPC & ADDITIEVEN |
| Snijder | Zaagsnijder |
| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1240 mm |
| Motorvermogen | 55 kW |
| grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Extrudertype | 55/110 Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1180 mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1240 mm |
| Motorvermogen | 55 kW |
| grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Macht (W) | 55kw |
|---|---|
| Voltage | 380v, 3p, 50hz |
| GRONDSTOF | Pvc |
| Producttype | wpc en plastic profiel |
| Gewicht | 9T |
| Typ van de extruder | CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| Motoraandrijving | 75 kW |
| Grondstoffen | PP/PE en houtpellets en toevoegingsmiddelen |
| Productiecapaciteit | 400kg/h |
| Verwerkingsmethode | Gedrukt |