| Merk van de omvormer | ABB of Danfoss |
|---|---|
| Grondstoffen | PVC |
| Productsoort | WPC en plastic profiel |
| elektrisch | Siemens, Omron, Schneider. |
| Schroefontwerp | Kegel Tweelingschroef |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Kunststof verwerkt | PVC |
| Schroefontwerp | Dubbele schroef |
| Productbreedte | 1220 mm |
| vermogen(w) | 75 kW |
| EXTRUDERmodel | Dubbel-schroef |
|---|---|
| Macht (W) | 70kw |
| Breedte van profiel | 50500mm |
| GRONDSTOF | PVC & ADDITIEVEN |
| Producttype | wpc en plastic profiel |
| Schroefontwerp | Tweelingschroef |
|---|---|
| Automatische Grade | VOLLEDIG AUTOMATISCH |
| Motor | Siemens |
| spanning | 380V 50HZ |
| Plastic Proces | PE |
| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 180MM |
| Motorvermogen | 22 kW |
| grondstof | PVC |
| Controle | PLC-aanraakscherm |
| Hoofdelektrisch onderdeel | Siemens |
|---|---|
| Spanning | Aangepast |
| Kunststof verwerkt | Polystyreen |
| sollicitatie | Profiel |
| Certificering | CE ISO |
| SCHIPvolume | 500L/1000L |
|---|---|
| Mixertype | Verticaal/Horizontaal |
| NOTOR MACHT | 55/72/15KW |
| Het lossen | AUTO PNEUMATISCH |
| temperatuur | AOTOMATIC CONTROLE |
| naam | HUISDIER Recyclingslijn |
|---|---|
| Automatische Rang | Volledig automatisch |
| Voltage | volgens uw vereiste |
| Gewicht | 8 ton |
| Materiaal | PVC, PE, PP, HUISDIER, PS ENZ. |