| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1240 mm |
| Motorvermogen | 55 kW |
| grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1240 mm |
| Motorvermogen | 55 kW |
| grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Extrudertype | 55/110 Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1180 mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Extrudertype | 55/110 Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1180 mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Extrudermodel | Dubbele schroef |
|---|---|
| vermogen(w) | 55 kW |
| Spanning | 380V, 3P, 50HZ |
| grondstof | PVC |
| Producttype | WPC en plastic profiel |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Hoofdelektrisch onderdeel | Siemens |
|---|---|
| Spanning | Aangepast |
| Kunststof verwerkt | Polystyreen |
| sollicitatie | Profiel |
| Certificering | CE ISO |
| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 180MM |
| Motorvermogen | 37 kW |
| grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Koelende manier | bespuitende pijp |
| Hoofdelektrisch onderdeel | Siemens |
|---|---|
| Spanning | Aangepast |
| Kunststof verwerkt | Polystyreen |
| Applicatie | Profiel |
| Certificering | CE ISO |
| Hoofdelektrisch onderdeel | Siemens |
|---|---|
| Spanning | Aangepast |
| Kunststof verwerkt | Polystyreen |
| Applicatie | Profiel |
| Certificering | CE ISO |