| Extrudertype | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| Motoraandrijving | 75 kW |
| grondstof | PP/PE en houtpellets en toevoegingsmiddelen |
| Uitvoercapaciteit | 400kg/h |
| Verwerkingsmethode | Embossing |
| EXTRUDERtype | KEGEL TWEELINGschroefextruder |
|---|---|
| GRONDSTOF | WPC |
| MOTORmacht | 22-55KW |
| PROFIELgrootte | 1220MM |
| Temperaturcontrolemechanisme | Omorn |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Modelnummer | SJSZ |
| Productielijnsnelheid | 1-5m/min |
| Grondstof | WPC |
| Schroefontwerp | Dubbel-schroef |
| EXTRUDERmodel | Dubbel-schroef |
|---|---|
| Macht (W) | 55kw |
| Voltage | 380v, 3p, 50hz |
| GRONDSTOF | Pvc |
| Producttype | wpc en plastic profiel |
| Automatische rang | Volledige automatisch |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | PVC, PE, PP |
| Modelnummer | SJSZ |
| Gebruik voor | Pvc-pijpen, profielen, platen enz. |
| Schroefontwerp | tweelingschroef |
| Merk van de omvormer | ABB of Danfoss |
|---|---|
| Grondstoffen | PVC |
| Productsoort | WPC en plastic profiel |
| elektrisch | Siemens, Omron, Schneider. |
| Schroefontwerp | Kegel Tweelingschroef |
| Schroefontwerp | Dubbel-schroef |
|---|---|
| Gewicht | 1500KG-3000KG |
| Verwerkt plastiek | Pvc |
| GRONDSTOF | PVC & ADDITIEVEN |
| SCHAKELAAR | SIMENS |
| Extrudertype | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| Motoraandrijving | 75 kW |
| grondstof | PP/PE en houtpellets en toevoegingsmiddelen |
| Uitvoercapaciteit | 400kg/h |
| Verwerkingsmethode | Embossing |
| Typ van de extruder | 55/110 CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| PROFIELGROOTTE | 1180mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| UITSCHAKELEN | TWEE ONAFHANKELIJKE SPOREN |
| Snijder | Zaagsnijder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 300 mm |
| Motorvermogen | 37 kW |
| grondstof | WPC |
| Aftappen | Rupsen |