| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Modelnummer | SJSZ |
| Productielijnsnelheid | 1-5m/min |
| GRONDSTOF | WPC |
| Schroefontwerp | Dubbel-schroef |
| Extrudertype | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| Motoraandrijving | 55 kW |
| grondstof | PVC+HOODSPOEDER |
| Uitvoercapaciteit | 400kg/h |
| Verwerkingsmethode | Embossing |
| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1240 mm |
| Motorvermogen | 55 kW |
| grondstof | PVC |
| Controle | PLC-aanraakscherm |
| Typ van de extruder | 55/110 CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| PROFIELGROOTTE | 1180mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| UITSCHAKELEN | TWEE ONAFHANKELIJKE SPOREN |
| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1240 mm |
| Motorvermogen | 55 kW |
| grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Typ van de extruder | CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| Motoraandrijving | 75 kW |
| Grondstoffen | PP/PE en houtpellets en toevoegingsmiddelen |
| Productiecapaciteit | 400kg/h |
| Verwerkingsmethode | Gedrukt |
| Typ van de extruder | CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| Motoraandrijving | 55 kW |
| Grondstoffen | PVC+HOODSPOEDER |
| Productiecapaciteit | 400kg/h |
| Verwerkingsmethode | Gedrukt |
| Typ van de extruder | CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| Motoraandrijving | 75 kW |
| Grondstoffen | PP/PE en houtpellets en toevoegingsmiddelen |
| Productiecapaciteit | 400kg/h |
| Verwerkingsmethode | Gedrukt |
| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1240 mm |
| Motorvermogen | 55 kW |
| grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Extrudermodel | Eenvoudige schroef-extrudering |
|---|---|
| De maat van het profiel | Max. 2140 mm |
| Extruder met enkele schroef | SJ 120/35 |
| grondstof | PP-pellets |
| Snijder | Zaagsnijder |