| Extrudertype | 55/110 Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1180 mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Extrudermodel | Kegel tweelingschroefextruder |
|---|---|
| DE GROOTTE VAN HET PROFIEL | 1240mm |
| Motormacht | 55KW |
| Grondstof | WPC & ADDITIEVEN |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| Snijder | Zaagsnijder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 300 mm |
| Motorvermogen | 37 kW |
| grondstof | 1000*1000mm |
| Aftappen | Rupsen |
| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 240 mm |
| Motorvermogen | 37 kW |
| grondstof | WPC & ADDITIEVEN |
| Profielkleur | selectie |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Modelnummer | SJSZ |
| Automatische Rang | Automatisch |
| Grondstof | WPC |
| Schroefontwerp | Dubbel-schroef |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Modelnummer | Sjsz-65/132 |
| Afmeting (l*w*h) | 20*2.5*2.5m |
| Grondstof | WPC |
| Schroefontwerp | Dubbel-schroef |
| voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Modelnummer | Sjsz-65/132 |
| Motormacht | 220kw |
| Grondstof | WPC |
| Schroefontwerp | Dubbel-schroef |
| EXTRUDER-MODEL | CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| PROFIELGROOTTE | 1240MM |
| Motormacht | 55KW |
| Grondstof | WPC & ADDITIEVEN |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Modelnummer | SJZ-80A |
| Afmeting (l*b*h) | 5800 mm * 1200 mm * 2100 mm |
| grondstof | 1000*1000mm |
| Schroefontwerp | Dubbele schroef |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Modelnummer | Sjsz-65/132 |
| Afmeting (l*w*h) | 22*1.5*2.6 (m) |
| Grondstof | WPC |
| Schroefontwerp | Dubbel-schroef |