| Extrudermodel | Eenvoudige schroef-extrudering |
|---|---|
| De maat van het profiel | Max. 2140 mm |
| Extruder met enkele schroef | SJ 120/35 |
| grondstof | PP-pellets |
| Snijder | Zaagsnijder |
| Extrudermodel | Eenvoudige schroef-extrudering |
|---|---|
| De maat van het profiel | Max. 2140 mm |
| Extruder met enkele schroef | SJ 120/35 |
| grondstof | PP-pellets |
| Snijder | Zaagsnijder |
| Extrudermodel | Eenvoudige schroef-extrudering |
|---|---|
| De maat van het profiel | Max. 2140 mm |
| Extruder met enkele schroef | SJ 120/35 |
| grondstof | PP-pellets |
| Snijder | Zaagsnijder |
| Extrudermodel | Eenvoudige schroef-extrudering |
|---|---|
| De maat van het profiel | Max. 2140 mm |
| Extruder met enkele schroef | SJ 120/35 |
| grondstof | PP-pellets |
| Snijder | Zaagsnijder |
| Extrudermodel | Eenvoudige schroef-extrudering |
|---|---|
| De maat van het profiel | Max. 2140 mm |
| Extruder met enkele schroef | SJ 120/35 |
| grondstof | PP-pellets |
| Snijder | Zaagsnijder |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schroefontwerp | Dubbele schroef |
| Voltage | 380V, 50Hz, 3phase |
| Type | Pvc-schuimraad die machine maken |
| Naam | Pvc-de Lijn van de Profieluitdrijving |
|---|---|
| Voltage | 380V 50HZ |
| Automatische rang | Volledig automatisch |
| Certificaat | CE ISO9001 |
| Schroefontwerp | Tweelingschroef |
| Naam | Pvc-de Lijn van de Profieluitdrijving |
|---|---|
| Voltage | 380V 50HZ |
| Automatische rang | Volledig automatisch |
| Certificaat | CE ISO9001 |
| Verwerkt plastiek | PE VAN PVC PP |
| Kleur | Facultatief |
|---|---|
| Modelnummer | SJZ |
| Motor | SIEMENS |
| Grondstof | WPC-PVC |
| Schroefontwerp | Dubbel-schroef |
| Merk van de omvormer | ABB of Danfoss |
|---|---|
| Grondstoffen | PVC |
| Productsoort | WPC en plastic profiel |
| elektrisch | Siemens, Omron, Schneider. |
| Schroefontwerp | Kegel Tweelingschroef |