| Extrudertype | 55/110 CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| PROFIELGROOTTE | 1180mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| UITSCHAKELEN | TWEE ONAFHANKELIJKE SPOREN |
| Kader wijd | Brede 300MM |
|---|---|
| rame dikte | 100 mm |
| grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Omvormer | ABB |
| Hoofdmotor SIEMENS BEIDE-motor | BEIDE-motor |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | standaardpakket |
| Extrudertype | 55/110 Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1180 mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Extrudermodel | Kegel Tweelingschroefextruder |
|---|---|
| DE GROOTTE VAN HET PROFIEL | 300mm |
| Motormacht | 55kw |
| Grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Controle | PLC touch screen |
| HET TYPE VAN EXTRUDER | Kegel Tweelingschroefextruder |
|---|---|
| Motormacht | 22-110KW |
| Grondstof | Pvc |
| PRFILE-GROOTTE | 1220MM |
| Schroefmateriaal | 38CrMoAlA |
| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1240 mm |
| Motorvermogen | 55 kW |
| grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Omschakelaarsmerk | ABB of Danfoss |
|---|---|
| GRONDSTOF | Pvc |
| Producttype | wpc en plastic profiel |
| Elektrisch | SIEMENS, Omron, Schneider |
| Schroefontwerp | kegel tweelingschroef |
| SCHIPvolume | 800L/2500H |
|---|---|
| MIXERtype | VERTICAL/HORIZONTAL |
| NOTOR MACHT | 83/72/110KW |
| Het LOSSEN | AUTO PNEUMATISCH |
| TEMPERATUUR | AOTOMATIC CONTROLE |