| naam | Pvc-de Lijn van de Pijpuitdrijving |
|---|---|
| Verpakking Details | film het wraping |
| Plastiek | Pvc |
| Toepassing | pijp het maken |
| grondstof | pvc-poeder |
| Naam | Pvc-de Lijn van de Pijpuitdrijving |
|---|---|
| Verpakking Details | folie wikkelen |
| plastiek | Pvc |
| Toepassing | pijp het maken |
| Grondstof | pvc-poeder |
| Naam | Pvc-de Lijn van de Pijpuitdrijving |
|---|---|
| Verpakking Details | folie wikkelen |
| Grondstof | pvc-poeder |
| Toepassing | pijp het maken |
| Voltage | 380V of klantenindividu |
| naam | Pvc-de Lijn van de Pijpuitdrijving |
|---|---|
| Verpakking Details | Film het wraping |
| Grondstof | Pvc |
| Toepassing | pijp het maken |
| Verschepende haven | Shanghai |
| Naam | Pvc-de Lijn van de Pijpuitdrijving |
|---|---|
| Verpakking Details | folie wikkelen |
| Plastiek | Pvc |
| Toepassing | pijp het maken |
| Grondstof | pvc-poeder |
| naam | Extrusielijn voor PVC-buizen |
|---|---|
| Verpakking Details | folie wikkelen |
| Plastic | Pvc |
| Sollicitatie | pijp maken |
| Grondstof | pvc-poeder |
| Extrudertype | Kegel Tweelingschroef |
|---|---|
| Schroefmateriaal | 38CrMoAlA |
| Vacuümkaliberbepaling | Twee tanks afzonderlijk |
| Scherpe methode | PLANETARISCHE SNIJDER |
| Output | 400kg/h-450kg/h |
| De diameter van de buis | 32-160 mm |
|---|---|
| extruder | 65/132 |
| Afhalen | TWEE ROOSTERS-OFF-MACHINE |
| Toepassing | Watervoorzieningspijp |
| Verpakkingsmethode | HOUTEN DOOS EN FILMPAKKET |
| Pijpdiameter | 16-630 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 22KW-160KW |
| Snijder | PLANETARISCHE SNIJDER |
| WATERPIJPdiameter | 20630MM |
| Toepassing | waterpijp |
| Stapelaarmethode | autostapelaar |
|---|---|
| Extrudertype | Enige Schroef |
| Schroefmateriaal | 38CrMoAlA |
| Vacuümkaliberbepaling | Ja |
| Scherpe methode | PLANETARISCHE SNIJDER |