| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 55 kW |
| Kleur | Op maat |
| PIPE UMBERS | Doppelpijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| PIJPdiameter | 1632MM |
|---|---|
| TOEPASSING | ELEKTROdraadbuis |
| EXTRUDERmodel | SJSZ65/132 |
| MOTORmacht | 55KW |
| CAPACITEIT | 350KG/HR |
| PIPE DIAMETER | 20-63 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 37 kW |
| kleur | Wit Oranje Blauw |
| PIPE NUMBERS | TWO PIPES |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 55 kW |
| Kleur | Op maat |
| PIPE UMBERS | Doppelpijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 55 kW |
| Kleur | Op maat |
| PIPE UMBERS | Doppelpijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Op maat |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |