| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Buisdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Extrudertype | Twee-schroef-extruder |
|---|---|
| Extrudermodel | 65/132 |
| Grondstoffen | PVC-poeder en additieven |
| Eindproducttoepassing | Ruisreductiezwakke pijp |
| Motor | 37 kW |
| PIJPdiameter | 16-63 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 37KW |
| KLEUR | WITTE ORANJE ZWARTE |
| PIJPaantallen | DUBBELE BUNDELS |
| GRONDSTOF | Pvc |
| Extrudertype | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| model van de extruder | 65/132 |
| Grondstoffen | PVC-poeder en additieven |
| Eindproducttoepassing | Ruisreductiezwakke pijp |
| Motor | 37 kW |
| Pijpdiameter | 75-315 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 75 kW |
| Kleur | Op maat |
| BEMEERKING van de verpakking | Enige Pijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 55 kW |
| Kleur | Op maat |
| PIPE UMBERS | Doppelpijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Plastic verwerkt | PPR |
| Hoofdelektrisch | Siemens en Schneider |
| After Sales Service | Engineer overzeese service |