| De diameter van de buis | 50-250 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 75 kW |
| Kleur | Op maat |
| BEMEERKING van de verpakking | Enige Pijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| De diameter van de buis | 75-250 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 75 kW |
| Kleur | Op maat |
| BEMEERKING van de verpakking | Enige Pijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| De diameter van de buis | 90 tot en met 315 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 75 kW |
| Kleur | Op maat |
| BEMEERKING van de verpakking | Enige Pijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| De diameter van de buis | 90 tot en met 315 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 90 kW |
| Kleur | Op maat |
| BEMEERKING van de verpakking | Enige Pijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| Buisdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Verpakking Details | film |
|---|---|
| Schroefconcept | kegel tweelingschroef |
| schroefdiameter | 51/105 |
| max.speed | 40 |
| centrumhoogte | 1050 |
| De diameter van de buis | 16-160 mm |
|---|---|
| Spanning | 380V 50HZ 3Fase ((op maat gemaakt),op verzoek van de klant |
| Automatische rangschikking | Volledig automatisch |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland,Online-ondersteuni |
| garantie | 2 jaar |
| Buisdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 55 kW |
| Kleur | Op maat |
| PIPE UMBERS | Doppelpijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| Pijpdiameter | 75-315 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 75 kW |
| Kleur | Op maat |
| BEMEERKING van de verpakking | Enige Pijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |