| Buisdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| De diameter van de buis | 20 tot 400 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 75 kW |
| Kleur | aangepast |
| BEMEERKING van de verpakking | Enige Pijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| Buisdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Op maat |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| PIPE DIAMETER | 110-400mm |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 75KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Buisdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| KLEUR | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Buisdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| De diameter van de buis | 1632mm |
|---|---|
| Toepassing | ELECTRISCHE draden of waterleidingen |
| model van de extruder | SJSZ80/156 of SJSZ63/132 |
| Motorvermogen | 55 kW of 37 kW |
| Capaciteit | 250 kg/u of 350 kg/u |
| De diameter van de buis | 75-315 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 75 kW |
| Kleur | Op maat |
| BEMEERKING van de verpakking | Enige Pijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| De diameter van de buis | 75-315 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 75 kW |
| Kleur | Op maat |
| BEMEERKING van de verpakking | Enige Pijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| De diameter van de buis | 75-250 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 75 kW |
| Kleur | Op maat |
| BEMEERKING van de verpakking | Enige Pijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |