| Buisdiameter | 16-630 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 22KW-160KW |
| Kleur | WITTE ORANJE ZWARTE |
| WATERPIJPdiameter | 16-630 mm |
| Controle | PLC |
| PIJPdiameter | 1650MM |
|---|---|
| TOEPASSING | WATERPIJP |
| EXTRUDERmodel | SJSZ51/105 of SJSZ63/132 |
| MOTORmacht | 22KW of 37KW |
| CAPACITEIT | 150KG/H of 250KG/HR |
| Materiaal | Pvc-Poeder |
|---|---|
| Schroef | Tweelingschroef |
| Capaciteit | 200-300kg/hr |
| Garantie | 1 jaar |
| Motor | Siemens |
| Schroefconcept | kegel tweeling-schroef |
|---|---|
| Vermogen van Extruder | 22KW-160KW |
| Machinekleur | klantenindividu |
| Grootte van Pijpproduct | 16630MM |
| Voltage | 220-415V |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Pijpdiameter | 16-630 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 55 kW |
| Kleur | Op maat |
| PIPE UMBERS | Doppelpijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 55KW |
| Kleur | Aangepast |
| PIPE UMBERS | Enige Pijp |
| Grondstof | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| De diameter van de buis | 16-800 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 75 kW |
| Kleur | aangepast |
| BEMEERKING van de verpakking | Enige Pijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |