| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 55 kW |
| Kleur | Op maat |
| PIPE UMBERS | Doppelpijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| De diameter van de buis | 16-630 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 22KW-160KW |
| Kleur | WITTE ORANJE ZWARTE |
| WATERPIJPdiameter | 16-630 mm |
| Controle | PLC's |
| Pijpdiameter | 16-63 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 75KW |
| vacuümpomp | 4kw |
| Waterpomp | 4kw |
| Elektrodelen | SIEMENS |
| Pijpdiameter | 75-315 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 75KW |
| Kleur | 9002 WIT |
| motor | Siemens Beide |
| Voltage | 380V 50HZ of aangepast |
| De diameter van de buis | 16-32 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 45 kW |
| Kleur | aangepast |
| BEMEERKING van de verpakking | Vier pijpen |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 55 kW |
| Kleur | Op maat |
| PIPE UMBERS | Doppelpijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 55 kW |
| Kleur | Op maat |
| PIPE UMBERS | Doppelpijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| Buisdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Pijpdiameter | 2025mm |
|---|---|
| Extruder | 65/132 |
| Afhalen | TWEE CATERPILLAR AFSTAND-WEG |
| Toepassing | elektrobuis |
| Verpakkingsmethode | HOUTEN DOOS EN FILMPAKKET |