| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Buisdiameter | 16-630 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 22KW-160KW |
| Spanning | 3 Fase 380V 50Hz |
| Omvormer | Abb |
| Controle | PLC |
| PIJPdiameter | 1663MM |
|---|---|
| TOEPASSING | WATER OF DE ELEKTROpijp VAN DE DRAADbescherming |
| EXTRUDERmodel | SJSZ51/105 |
| MOTORmacht | 22KW |
| CAPACITEIT | 150KG/HR |
| De diameter van de buis | 315-630 |
|---|---|
| ModelNumbe | SJGF-630 |
| Kleur | WITTE ORANJE ZWARTE |
| WATERPIJPdiameter | 16-630 mm |
| Controle | PLC's |
| Extrudertype | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| model van de extruder | 50/28 |
| Grondstoffen | PVC-poeder en additieven |
| Eindproducttoepassing | watervoorzieningspuit en -afvoerpijp |
| Motor | 22 kW |
| PIJPdiameter | 16-630 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 22KW-160KW |
| KLEUR | Aangepast |
| WATERPIJPdiameter | 20630MM |
| CONTROLEconcept | PLC |
| Extrudertype | CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| model van de extruder | 60/125 |
| Grondstoffen | CPVC-poeder en toevoegingsmiddelen |
| Eindproducttoepassing | Chemische industrie |
| Motor | 45 kW |
| Buisdiameter | 16-630 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| PIJPdiameter | 1663MM |
|---|---|
| TOEPASSING | WATERPIJP |
| EXTRUDERmodel | SJSZ65/132 |
| MOTORmacht | 37KW |
| CAPACITEIT | 250KG/HR |