| Extrudertype | CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| model van de extruder | 65/132 |
| Grondstoffen | PVC-poeder en additieven |
| Eindproducttoepassing | watervoorzieningspuit en -afvoerpijp |
| Motor | 45 kW |
| De diameter van de buis | 50-200 mm |
|---|---|
| extruder | 80/156 |
| Afhalen | DRIE ROOSTERS-OFF-MACHINE |
| Toepassing | Watervoorzieningspijp |
| Verpakkingsmethode | HOUTEN DOOS EN FILMPAKKET |
| Pijpdiameter | 16-630 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 22KW-160KW |
| Kleur | WITTE ORANJE ZWARTE |
| WATERPIJPdiameter | 16630MM |
| Controle | PLC |
| Het verwarmen macht | 24KW |
|---|---|
| Vacuümkaliberbepaling | Ja |
| Extrudertype | Enige Schroef |
| Controlesysteem | PLC Controle |
| Stapelaarmethode | autostapelaar |
| Extrudertype | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Schroef- en loopmodel | 80/156 |
| Motor | 55 kW |
| Capaciteit | 400kg/h |
| Grondstoffen | PVC-hars en Caco3 |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Pijpdiameter | 16-630 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 22KW-160KW |
| Kleur | WITTE ORANJE ZWARTE |
| WATERPIJPdiameter | 16630MM |
| Controle | PLC |
| PIPE DIAMETER | 50-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 37KW |
| COLOUR | WHITE ORANGE BLUE CUSTOMIZED |
| PIPE NUMBERS | ONE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| De diameter van de buis | 16-32 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 37 kW |
| Kleur | Op maat |
| PIPE UMBERS | Doppelpijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| De diameter van de buis | 20110mm |
|---|---|
| extruder | 65/132 |
| Afhalen | GERMEN-OFF-MACHINE |
| Toepassing | elektrobuis |
| Verpakkingsmethode | HOUTEN DOOS EN FILMPAKKET |