| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Schroefontwerp | Tweelingschroef/Enige schroef |
| Automatische Grade | Automatische |
| Motor | Siemens |
| Toepassing | PVC pijp |
| Verwerkt plastiek | pe |
|---|---|
| Schroefontwerp | Enige schroef |
| Automatische rang | Volledig automatisch |
| Certificering | CE,ISO |
| Voltage | (Aangepaste) 3Phase van 380V 50HZ |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | Φ16-Φ630mm |
|---|---|
| Productieoutput | 120-800 kg/HR |
| Hoofdmotorvermogen | 18,5-90 kW |
| Certificaat | CE & ISO9001:2000 |
| Verpakking Details | Standaard Overzeese Waardige Verpakking |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 16-630 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |