| Vermogen van de extruder (kw) | 355 kW |
|---|---|
| Pijpdiameter | 355-800 mm |
| Kleur | Wit of aangepast |
| sollicitatie | WATERVERKINGSBOODSTOP |
| Markeringslijn | Een lijn of op maat |
| Voltage | 380V/220V |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Zwarte, sinaasappel |
| Afzet | enige afzet |
| Pijpwaaier | 8001200mm PE pijp |
| Naam | PE de Lijn van de Pijpuitdrijving |
|---|---|
| Toepassing | Pijp het Maken |
| Plastic Proces | PE |
| Motor | SIEMENS |
| Garantie | 12 maand |
| Spanning | 380V/220V |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Zwart, oranje |
| Uitstel | Eenmalige afvoer |
| Pijpbereik | 16-110 mm PE-buis |
| After-sales service | Ingenieurs beschikbaar voor service |
|---|---|
| Schroefaantal | Een |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatische rangschikking | Volledig automatisch |
| sollicitatie | Gegolfde pijp |
| Verwerkt plastiek | Pvc |
|---|---|
| Toepassing | Elektrische draadpijp |
| Schroefontwerp | dubbele schroef |
| Type | Plastic Productielijn, Plastic Uitdrijvingslijn |
| De naverkoopdienst | Ingenieurs Beschikbaar aan de Dienstmachines |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Verwerkt kunststof | PPR |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Naverkoopservice | De dienst van ingenieursOverseas |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Verwerkt kunststof | PPR |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Naverkoopservice | De dienst van ingenieursOverseas |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Verwerkt kunststof | PPR |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Naverkoopservice | De dienst van ingenieursOverseas |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijp maat | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Sterf | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |