| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Extrudermodel | Eenvoudige schroef-extrudering |
|---|---|
| De maat van het profiel | Max. 2140 mm |
| Extruder met enkele schroef | SJ 120/35 |
| grondstof | PP-pellets |
| Snijder | Zaagsnijder |
| Extrudermodel | Eenvoudige schroef-extrudering |
|---|---|
| De maat van het profiel | Max. 2140 mm |
| Extruder met enkele schroef | SJ 120/35 |
| grondstof | PP-pellets |
| Snijder | Zaagsnijder |
| Extrudermodel | Eenvoudige schroef-extrudering |
|---|---|
| De maat van het profiel | Max. 2140 mm |
| Extruder met enkele schroef | SJ 120/35 |
| grondstof | PP-pellets |
| Snijder | Zaagsnijder |
| Naam | pe de lijn van de pijpuitdrijving |
|---|---|
| sollicitatie | Buis maken |
| Kunststofproces | PE |
| Temperatuurcontroleur | OMRON |
| Omvormer | ABB |
| Condition | New |
|---|---|
| Automatic | Full Automatic |
| Plastic Processed | PPR |
| Main Electrical | Siemens and Schneider |
| After sales Service | Engineer Overseas Service |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijp maat | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Sterf | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| productie snelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijp maat | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Sterf | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| productie snelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijp maat | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Sterf | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Automatische rangschikking | Volautomatisch |
|---|---|
| sollicitatie | pijp |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificaat | CEISO9001 |
| Kleur | Volgens de eis van de klant |