| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volautomatisch |
| Kunststof verwerkt | PPR |
| Hoofdelektrisch | Siemens en Schneider |
| Dienst na verkoop | Engineer overzeese service |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Schroefontwerp | Tweelingschroef/Enige schroef |
| Automatische Grade | Automatische |
| Motor | Siemens |
| Toepassing | PVC pijp |
| Verwerkt plastiek | pe |
|---|---|
| Schroefontwerp | Enige schroef |
| Automatische rang | Volledig automatisch |
| Certificering | CE,ISO |
| Voltage | (Aangepaste) 3Phase van 380V 50HZ |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | Φ16-Φ630mm |
|---|---|
| Productieoutput | 120-800kg/hr |
| Hoofdmotormacht | 18.5-90kw |
| Certificaat | CE & ISO9001: 2000 |
| Verpakking Details | STANDAARD OVERZEESE WAARDIGE VERPAKKING |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |