| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| KLEUR | ZWARTE, SINAASAPPEL |
| afzet | enige afzet |
| Output | 3-10 kg/u |
| Inverte | ABB |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 25-63 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Enkele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Buisdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Op maat |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |