| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Modelnummer | Sjsz-65/132 |
| Afmeting (l*w*h) | 20*2.5*2.5m |
| Grondstof | WPC |
| Schroefontwerp | Dubbel-schroef |
| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 180MM |
| Motorvermogen | 37 kW |
| grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Koelende manier | bespuitende pijp |
| Kleur | Facultatief |
|---|---|
| Eigenschap | Gebruik met lange levensuur |
| Grondstof | Pvc en houten poeder |
| Schroefontwerp | Dubbel-schroef |
| automatische rang | Automatisch |
| Kleur | Facultatief |
|---|---|
| Modelnummer | SJZ |
| Grondstof | WPC-PVC |
| Schroefontwerp | Dubbel-schroef |
| automatische rang | Automatisch |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Modelnummer | SJSZ |
| Automatische Rang | Automatisch |
| Grondstof | WPC |
| Schroefontwerp | Dubbel-schroef |
| Motoraandrijving | 55 kW |
|---|---|
| Productietype | Co-extrusie |
| Compatibiliteit met grondstoffen | Houtvezels, plasticpoeder, additieven |
| Breedte | 200.240.300.400 mm |
| Schroefontwerp | Dubbele schroef |
| Capaciteit | 350 kg/uur |
|---|---|
| Hoofdmodel van de extruder | 65/132 |
| Motorvermogen | 55 kW |
| Uitvoercapaciteit | 250kg/u |
| Schroefontwerp | Dubbele schroef |
| Breedte | 200.240.300.400 mm |
|---|---|
| Maximale capaciteit | 300kg/u-900kg/u optioneel |
| Capaciteit | 100-150 kg/uur |
| Controle | PLC-aanraakscherm |
| Grondstof | Houtmeel, HDPE/LDPE/PP, additieven |
| Snijder | Zaagsnijder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 300 mm |
| Motorvermogen | 37 kW |
| grondstof | WPC |
| Aftappen | Rupsen |
| Snijder | Zaagsnijder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 300 mm |
| Motorvermogen | 37 kW |
| grondstof | WPC |
| Aftappen | Rupsen |