| Snijder | Zaagsnijder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 300 mm |
| Motorvermogen | 37 kW |
| grondstof | WPC |
| Aftappen | Rupsen |
| Snijder | Zaagsnijder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 300 mm |
| Motorvermogen | 37 kW |
| grondstof | WPC |
| Aftappen | Rupsen |
| Snijder | Zaagsnijder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 300 mm |
| Motorvermogen | 37 kW |
| grondstof | WPC |
| Aftappen | Rupsen |
| EXTRUDERtype | KEGEL TWEELINGschroefextruder |
|---|---|
| GRONDSTOF | WPC |
| MOTORmacht | 22-55KW |
| PROFIELgrootte | 1220MM |
| Temperaturcontrolemechanisme | Omorn |
| Extrudermodel | Kegel tweelingschroefextruder |
|---|---|
| DE GROOTTE VAN HET PROFIEL | 1240mm |
| Motormacht | 55KW |
| Grondstof | WPC & ADDITIEVEN |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| Extrudermodel | Kegel tweelingschroefextruder |
|---|---|
| DE GROOTTE VAN HET PROFIEL | 1240mm |
| Motormacht | 55KW |
| Grondstof | WPC & ADDITIEVEN |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| EXTRUDERmodel | KEGEL TWEELINGschroefextruder |
|---|---|
| DE GROOTTE VAN HET PROFIEL | 1240mm |
| Motormacht | 55KW |
| Grondstof | WPC & ADDITIEVEN |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| EXTRUDERmodel | KEGEL TWEELINGschroefextruder |
|---|---|
| DE GROOTTE VAN HET PROFIEL | 1240mm |
| Motormacht | 55KW |
| Grondstof | WPC & ADDITIEVEN |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| Extrudermodel | Kegel tweelingschroefextruder |
|---|---|
| DE GROOTTE VAN HET PROFIEL | 1240mm |
| Motormacht | 55KW |
| Grondstof | WPC & ADDITIEVEN |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| Extrudermodel | Kegel tweelingschroefextruder |
|---|---|
| DE GROOTTE VAN HET PROFIEL | 1240mm |
| Motormacht | 55KW |
| Grondstof | WPC & ADDITIEVEN |
| Snijder | ZAAGsnijder |