| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijp maat | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Sterf | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| productie snelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijp maat | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Sterf | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| productie snelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijpgrootte | 20-63 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Matrijzenhoofd | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijpgrootte | 20-63 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Matrijzenhoofd | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijp maat | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Sterf | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijp maat | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Sterf | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| productie snelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volautomatisch |
| Kunststof verwerkt | PPR |
| Hoofdelektrisch | Siemens en Schneider |
| Dienst na verkoop | Engineer overzeese service |
| Grondstof | PP-PE PPR |
|---|---|
| Schroefontwerp | Single-screw |
| kleur | Zwarte, sinaasappel |
| Toepassing | PPRC-PIJP |
| Omschakelaar | ABB-Merk |
| Vermogen van de extruder (kw) | 355 kW |
|---|---|
| Pijpdiameter | 355-800 mm |
| Kleur | Wit of aangepast |
| sollicitatie | WATERVERKINGSBOODSTOP |
| Markeringslijn | Een lijn of op maat |
| Vermogen van de extruder (kw) | 355 kW |
|---|---|
| Pijpdiameter | 355-800 mm |
| Kleur | Wit of aangepast |
| sollicitatie | WATERVERKINGSBOODSTOP |
| Markeringslijn | Een lijn of op maat |