| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volautomatisch |
| Kunststof verwerkt | PPR |
| Hoofdelektrisch | Siemens en Schneider |
| Dienst na verkoop | Engineer overzeese service |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volautomatisch |
| Kunststof verwerkt | PPR |
| Hoofdelektrisch | Siemens en Schneider |
| Dienst na verkoop | Engineer overzeese service |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Verwerkt kunststof | PPR |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Naverkoopservice | De dienst van ingenieursOverseas |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Voltage | 380V/220V |
|---|---|
| Pijpdiameter | 16110mm |
| Kleur | Zwarte, sinaasappel |
| Toepassing | Pp-pijp |
| MARK LIJN | enige schroefextruder |
| Pijpdiameter | 75-315 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 75 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijpnummers | Enkele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |