| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Enkele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 20 tot 400 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 75 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijpnummers | Enkele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Afzet | enige afzet |
| Motor | SIEMENS |
| Omschakelaar | ABB |
| Schroefontwerp | Single-screw |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volautomatisch |
| Kunststof verwerkt | PPR |
| Hoofdelektrisch | Siemens en Schneider |
| Dienst na verkoop | Engineer overzeese service |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volautomatisch |
| Kunststof verwerkt | PPR |
| Hoofdelektrisch | Siemens en Schneider |
| Dienst na verkoop | Engineer overzeese service |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Verwerkt kunststof | PPR |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Naverkoopservice | De dienst van ingenieursOverseas |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Verwerkt kunststof | PPR |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Naverkoopservice | De dienst van ingenieursOverseas |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Verwerkt kunststof | PPR |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Naverkoopservice | De dienst van ingenieursOverseas |