| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| De diameter van de buis | 16-160 mm |
|---|---|
| Spanning | 380V 50HZ 3Fase ((op maat gemaakt),op verzoek van de klant |
| Automatische rangschikking | Volledig automatisch |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland,Online-ondersteuni |
| garantie | 2 jaar |
| De diameter van de buis | 16-160 mm |
|---|---|
| Spanning | 380V 50HZ 3Fase ((op maat gemaakt),op verzoek van de klant |
| Automatische rangschikking | Volledig automatisch |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland,Online-ondersteuni |
| garantie | 2 jaar |
| Extrudermacht (kW) | 355kw |
|---|---|
| Pijpdiameter | 355-800 mm |
| Kleur | Wit of aangepast |
| Toepassing | WATERVERKINGSBOODSTOP |
| Markeringslijn | Een lijn of op maat |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | pe de lijn van de pijpuitdrijving |
|---|---|
| Toepassing | pijp het maken |
| Kunststofproces | PE |
| Motor | SIEMENS |
| Garantie | 12 maanden |
| Voltage | 220v/380v/440v/optional voor pe pp plastic pijpproductielijn |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Zwarte, sinaasappel |
| Afzet | enige afzet |
| naam | pe pp plastic pijp productielijn |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |