| Extrudermacht (kW) | 400KW |
|---|---|
| Pijpdiameter | 710-1200 MM |
| Kleur | Zwarte, sinaasappel |
| Toepassing | Waterpijp |
| Vacuümtank | KALIBERBEPALING & HET KOELEN PROCES |
| Grondstof | pe korrels en recyclingspe vlokken |
|---|---|
| Eindproduct | de stevige muurpe pijp van het watergas |
| capaciteit | 500-600kg/h |
| Kleur | aangepast |
| Pijpmuur | Stevige Muur |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten Doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| schroefdiameter | 65mm |
| LD-Verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65mm |
| LD-Verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Grondstoffen | PE korrels en masterbatch |
|---|---|
| De diameter van de buis | 20mm110mm |
| Output (kg/u) | 250kg/h-300kg/h |
| Motor | Siemens Beide |
| Type schroef | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Verpakking Details | Film en houten doos |
|---|---|
| Materiaal | Polyethyleen |
| Schroefdiameter | 60 mm |
| LD-verhouding | 38:1 |
| Garantie | 2 jaar |
| Type | Plastic Productielijn, Plastic Uitdrijvingslijn |
|---|---|
| automatische rang | Volledige automatisch |
| Toepassing | Pijp |
| Verwerkt plastiek | PP/PE |
| Pijpdiameter | 50200mm |