| Extrudermacht (kW) | 355kw |
|---|---|
| Pijpdiameter | 355-800 mm |
| Kleur | Wit of aangepast |
| Toepassing | WATERVERKINGSBOODSTOP |
| Markeringslijn | Een lijn of op maat |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Extrudermacht (kW) | 355kw |
|---|---|
| Pijpdiameter | 355-800 mm |
| Kleur | Wit of aangepast |
| Toepassing | WATERVERKINGSBOODSTOP |
| Markeringslijn | Een lijn of op maat |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Grootte van de buis | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Doodkop. | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Vermogen van de extruder (kw) | 355 kW |
|---|---|
| Pijpdiameter | 355-800 mm |
| Kleur | Wit of op maat gemaakt |
| Toepassing | WATERVERKINGSBOODSTOP |
| Markeringslijn | Een lijn of op maat |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Extrudermacht (kW) | 160KW |
|---|---|
| Pijpdiameter | 110315MM |
| Kleur | Zwarte, sinaasappel |
| Toepassing | WARM WATER EN HET VERWARMEN PIJP |
| MARK LIJN | enige schroefextruder |
| Extrudermacht (kW) | 90kw |
|---|---|
| Pijpdiameter | 50160mm |
| Kleur | Zwarte, sinaasappel |
| Toepassing | MULTIlagenpijp |
| MARK LIJN | AFSTAND-0FFS & SNIJDER |
| Extrudermacht (kW) | 355kw |
|---|---|
| Pijpdiameter | 355-800 mm |
| Kleur | Wit of aangepast |
| Toepassing | WATERVERKINGSBOODSTOP |
| Markeringslijn | Een lijn of op maat |
| Extruder power (kw) | 355KW |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 355-800MM |
| COLOUR | WHITE OR CUSTOMIZED |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| MARK LINE | ONE LINE OR CUSTOMIZED |