| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| De diameter van de buis | 16-160 mm |
|---|---|
| Spanning | 380V 50HZ 3Fase ((op maat gemaakt),op verzoek van de klant |
| Automatische rangschikking | Volledig automatisch |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland,Online-ondersteuni |
| garantie | 2 jaar |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Grootte van de buis | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Doodkop. | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| De diameter van de buis | 16-160 mm |
|---|---|
| Spanning | 380V 50HZ 3Fase ((op maat gemaakt),op verzoek van de klant |
| Automatische rangschikking | Volledig automatisch |
| After-sales service aangeboden | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland,Online-ondersteuni |
| Garantie | 2 jaar |
| Pijpdiameter | 16-63mm |
|---|---|
| Toepassing | Waterpijp |
| EXTRUDER-MODEL | SJSZ51/105 |
| Motormacht | 22kw |
| Capaciteit | 150KG/U |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Schroefontwerp | Single-screw |
| KLEUR | ZWARTE, SINAASAPPEL |
| TOEPASSING | PPRC-PIJP |
| Toepassing | Pijp, koude en warm waterlevering |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijpgrootte | 20-63 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Matrijzenhoofd | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |