| Pijpdiameter | 16-160 mm |
|---|---|
| Spanning | 380V 50HZ 3Fase ((op maat gemaakt),op verzoek van de klant |
| Automatische rangschikking | Volledig automatisch |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland,Online-ondersteuni |
| garantie | 2 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Schroefontwerp | Met dubbele schroef |
| Kleur | Zwart, oranje |
| Sollicitatie | pprc pijp |
| Omvormer | ABB-Merk |
| Verpakking Details | houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| schroefdiameter | 65mm |
| LD-Verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Extrudermacht (kW) | 355kw |
|---|---|
| Pijpdiameter | 355-800 mm |
| Kleur | Wit of aangepast |
| Toepassing | WATERVERKINGSBOODSTOP |
| Markeringslijn | Een lijn of op maat |