| Extruder power (kw) | 160KW |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 16-1000MM |
| Kleur | Zwart, Oranje |
| APPLICATION | GAS CONDUIT |
| Markeringslijn | - Ja, dat klopt. |
| Buisdiameter | 16-630 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Extrudermacht (kW) | 280D.C. |
|---|---|
| Pijpdiameter | 630mm |
| Kleur | Zwarte, sinaasappel |
| Toepassing | Rioleringswater |
| CITTER | PLANETARISCHE SNIJDER |
| Voltage | 380V/220V |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Zwarte, sinaasappel |
| Gewicht | 8000KG |
| MARK LINE APPARATUUR | enige schroefextruder |
| naam | PE de Lijn van de Pijpuitdrijving |
|---|---|
| Toepassing | Pijp het Maken |
| Plastic Proces | PE |
| Schroefontwerp | Single-screw |
| Certificering | CE,ISO |
| Naam | PE de Lijn van de Pijpuitdrijving |
|---|---|
| Toepassing | pijp het maken |
| Plastic Proces | PE |
| Motor | Siemens |
| waaier van diameter | 161000mm |
| Naam | PE de Lijn van de Pijpuitdrijving |
|---|---|
| Toepassing | Pijp het Maken |
| Plastic Proces | PE |
| Motor | SIEMENS |
| Garantie | 12 maand |
| Verwerkt plastiek | PP-PE PPR |
|---|---|
| automatische rang | Volledig Automatisch |
| Certificaat | CE ISO9001 |
| Garantie | 1 jaar |
| Schroefontwerp | Enige schroef |
| Naam | Pvc-de Lijn van de Pijpuitdrijving |
|---|---|
| Verpakking Details | folie wikkelen |
| plastiek | Pvc |
| Toepassing | pijp het maken |
| Grondstof | pvc-poeder |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |