| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Rioolbuis |
|---|---|
| Schroefontwerp | Single-screw |
| Certificering | CE,ISO |
| Voltage | (Aangepaste) 3Phase van 380V 50HZ, de Klantenvraag |
| automatische rang | Volledig-automatisch |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zwarte of wit |
|---|---|
| Pijpdiameter | 16630mm |
| Productiesnelheid | 1-8m/min |
| Productiecapaciteit | 120-800kg/hr |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Extrudermacht (kW) | 37kw |
|---|---|
| Pijpdiameter | 1632mm |
| Kleur | Zwarte, sinaasappel |
| Toepassing | PEX-pijp |
| MARK LIJN | enige schroefextruder |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Afzet | enige afzet |
| Motor | SIEMENS |
| Omschakelaar | ABB |
| Schroefontwerp | Single-screw |
| Extrudermacht (kW) | 55kw |
|---|---|
| Pijpdiameter | 16110mm |
| kleur | Zwarte, sinaasappel |
| Toepassing | PPRC-PIJP |
| MARK LIJN | enige schroefextruder |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroef diameter | 65mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| schroefdiameter | 65mm |
| LD-Verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |