| MOTOR | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Pijplaag | enige of veelvoudige laag |
|---|---|
| Pijpdiameter | 63630mm |
| Materiaal voor Machine | ss304 |
| Controle | PLC Automatisch van enige schroef rubberextruder |
| Schakelaar | SIEMENS |
| Buisdiameter | 16-630 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Schroefontwerp | Single-screw |
| Grondstof | PPR |
| Voltage | 220/380/415/420/440V |
| Afmeting (L*W*H) | 21.5*1.1M |
| Extruder power (kw) | 75KW |
|---|---|
| Pijpdiameter | 16-63 mm |
| kleur | Op maat |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| MARK LINE | YES |
| Extrudermacht (kW) | 75 kW |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 16-110MM |
| Kleur | aangepast |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| Markeringslijn | - Ja, dat klopt. |
| Extrudermacht (kW) | 160kW |
|---|---|
| De diameter van de buis | 180-400 mm |
| Kleur | Zwart, Oranje |
| Toepassing | Gasleiding |
| Markeringslijn | - Ja, dat klopt. |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| MOTOR | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Vermogen van de extruder (kw) | 160 kW |
|---|---|
| Buisdiameter | 161000mm |
| Kleur | Zwart, oranje |
| Sollicitatie | Gasleiding |
| Markeringslijn | Ja |