| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Schroefontwerp | Single-screw |
| kleur | Zwarte, sinaasappel |
| Toepassing | PPRC-PIJP |
| Macht (W) | 104-150KW |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijpgrootte | 2063mm; 3 laag |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Matrijzenhoofd | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Extrudermacht (kW) | 350KW |
|---|---|
| Pijpdiameter | 630-1200MM |
| Kleur | WIT BLAU of op maat |
| Toepassing | WATERVERKINGSBOODSTOP |
| Markeringslijn | EEN- Vier lijnen |
| Vermogen van de extruder (kw) | 355 kW |
|---|---|
| Pijpdiameter | 355-800 mm |
| Kleur | Wit of aangepast |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| Markeringslijn | Een lijn of op maat |
| Extruder power (kw) | 355KW |
|---|---|
| De diameter van de buis | 355-800 mm |
| Kleur | wit of op maat |
| Toepassing | WATERVERKINGSBOODSTOP |
| Markeringslijn | Een lijn of op maat |
| Extrudermacht (kW) | 355kw |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 355-800MM |
| COLOUR | WHITE OR CUSTOMIZED |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| Markeringslijn | Een lijn of op maat |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Extrudertype | CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| model van de extruder | 65/132 |
| Grondstoffen | PVC-poeder en additieven |
| Eindproducttoepassing | watervoorzieningspuit en -afvoerpijp |
| Motor | 45 kW |
| Extrudermacht (kW) | 90kw |
|---|---|
| Pijpdiameter | 63-250 MM |
| Kleur | Zwarte, sinaasappel |
| Toepassing | GLAZEN VEZEL SAMENGESTELDE PIJP |
| snijder | GUILLOTINEsnijder |
| Extrudermacht (kW) | 55KW |
|---|---|
| PIJPdiameter | 16110MM |
| KLEUR | ZWARTE, SINAASAPPEL |
| TOEPASSING | PP-PIJP |
| MARK LIJN | ENKELE SCHROEF EXTRRUDER |