| MOTOR | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Vermogen van de extruder (kw) | 160 kW |
|---|---|
| Buisdiameter | 161000mm |
| Kleur | Zwart, oranje |
| Sollicitatie | Gasleiding |
| Markeringslijn | Ja |
| naam | Pvc-de Lijn van de Pijpuitdrijving |
|---|---|
| Verpakking Details | film het wraping |
| Plastiek | Pvc |
| Toepassing | pijp het maken |
| Grondstof | Pvc-poeder |
| Naam | Pvc-de Lijn van de Pijpuitdrijving |
|---|---|
| Verpakking Details | film het wraping |
| Plastiek | Pvc |
| Toepassing | pijp het maken |
| Grondstof | pvc-poeder |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten Doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroef diameter | 65mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verwerkt plastiek | PE korrel |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Pijpdiameter | 20mm1600mm |
| Output (kg/u) | 150kg/h-1500kg/h |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |