| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijpgrootte | 2063mm; 3 laag |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Matrijzenhoofd | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Grondstof | PP-PE PPR |
|---|---|
| Schroefontwerp | Single-screw |
| kleur | Zwarte, sinaasappel |
| Toepassing | PPRC-PIJP |
| Omschakelaar | ABB-Merk |
| Schroefontwerp | Single-screw |
|---|---|
| capaciteit | 150-200kg/h |
| Certificering | CE,ISO |
| Automatische Rang | Volledig-automatisch |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar voor service aan machines in het buitenland, online ondersteuning, technische |
| Extrudermacht (kW) | 355kw |
|---|---|
| Pijpdiameter | 355-800 mm |
| Kleur | Wit of aangepast |
| Toepassing | WATERVERKINGSBOODSTOP |
| Markeringslijn | Een lijn of op maat |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD Ratio | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |