| Extrudermacht (kW) | 55kw |
|---|---|
| Pijpdiameter | 16160MM |
| Toepassing | PPRC-PIJP |
| Maximum output | 150KG/H |
| Uitdrijvingssnelheid | 2-15m/min |
| Extrudermacht (kW) | 355kw |
|---|---|
| Pijpdiameter | 355-800 mm |
| Kleur | Wit of aangepast |
| Toepassing | WATERVERKINGSBOODSTOP |
| Markeringslijn | Een lijn of op maat |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledige automatisch |
| Na de verkoopdienst | De ingenieursdienst overzee |
| Toepassing | Pijp |
| Schroefontwerp | Single-screw |
| Extrudermacht (kW) | 355kw |
|---|---|
| Pijpdiameter | 355-800 mm |
| Kleur | Wit of aangepast |
| Toepassing | WATERVERKINGSBOODSTOP |
| Markeringslijn | Een lijn of op maat |
| Vermogen van de extruder (kw) | 355 kW |
|---|---|
| Pijpdiameter | 355-800 mm |
| Kleur | Wit of op maat gemaakt |
| Toepassing | WATERVERKINGSBOODSTOP |
| Markeringslijn | Een lijn of op maat |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijpgrootte | 20-63 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Matrijzenhoofd | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijpgrootte | 20-63 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Matrijzenhoofd | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Verwerkt kunststof | PPR |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Naverkoopservice | De dienst van ingenieursOverseas |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| automatisch | Volledige automatisch |
| Verwerkt plastiek | PE |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Na de verkoopdienst | De ingenieursdienst overzee |
| Extrudermacht (kW) | 355kw |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 355-800MM |
| COLOUR | WHITE OR CUSTOMIZED |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| Markeringslijn | Een lijn of op maat |