| Naam | Pvc-de Lijn van de Pijpuitdrijving |
|---|---|
| Verpakking Details | film het wraping |
| Plastiek | Pvc |
| Toepassing | pijp het maken |
| Grondstof | pvc-poeder |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Verwerkt kunststof | PPR |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Naverkoopservice | De dienst van ingenieursOverseas |
| Naam | Pvc-de Lijn van de Pijpuitdrijving |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Toepassing | pijp het maken |
| Plastic Proces | Pvc |
| Garantie | Één Jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Packaging Details | WOODEN BOX |
|---|---|
| Material | PE |
| Screw Diameter | 65mm |
| LD Ratio | 33:1 |
| Warranty | 1 Year |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |