| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledige automatisch |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Na de verkoopdienst | De ingenieursdienst overzee |
| Toepassing | Pijp |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Verwerkt kunststof | PPR |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Naverkoopservice | De dienst van ingenieursOverseas |
| Extrudermacht (kW) | 90KW |
|---|---|
| Schroefontwerp | Dubbel-schroef |
| KLEUR | ZWARTE, SINAASAPPEL |
| TOEPASSING | PPRC-PIJP |
| MARK LIJN | ENIGE SCHROEFextruder |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| KLEUR | ZWARTE, SINAASAPPEL |
| afzet | enige afzet |
| Output | 3-10 kg/u |
| Inverte | ABB |
| De diameter van de buis | 16160mm |
|---|---|
| Spanning | 380V 50HZ 3-fase (Aangepast), Klantvraag |
| Automatische rangschikking | Volledig automatisch |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland,Online-ondersteuni |
| Garantie | 2 jaar |
| Verpakking Details | PE film het wraping |
|---|---|
| Naam | pvc-pijpproductie-installatie |
| Schroef ontwerp | Dubbele schroef |
| Voltage | Aangepast |
| Kleur | Aangepast |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten doos |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| LD-verhouding | 33:1 |
| Garantie | 1 jaar |