| De diameter van de buis | 16-160 mm |
|---|---|
| Spanning | 380V 50HZ 3Fase ((op maat gemaakt),op verzoek van de klant |
| Automatische rangschikking | Volledig automatisch |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland,Online-ondersteuni |
| garantie | 2 jaar |
| Buisdiameter | 16-630 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijpgrootte | 20-63 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Matrijzenhoofd | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Grootte van de buis | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Doodkop. | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Grootte van de buis | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Doodkop. | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Grootte van de buis | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Doodkop. | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| MOTOR | Siemens gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| MOTOR | Siemens gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| MOTOR | Siemens gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| Motor | Siemens gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |