| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Grootte van de buis | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Doodkop. | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatische Rang | Automatisch |
| Schroefontwerp | Single-screw |
| Macht | 30KW |
| Voltage | 220V/380V/415V |
| Buisdiameter | 16-630 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Voltage | 380V/220V |
|---|---|
| Pijpdiameter | 16110mm |
| Kleur | Zwarte, sinaasappel |
| Toepassing | Pp-pijp |
| MARK LIJN | enige schroefextruder |
| Verpakking Details | normale pakket |
|---|---|
| Levertijd | 45 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, |
| Levering vermogen | 15 reeksen per maand |
| Plaats van herkomst | Zhangjiagang |
| De diameter van de buis | 20 tot 400 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 75 kW |
| Kleur | aangepast |
| BEMEERKING van de verpakking | Enige Pijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| Extruder power (kw) | 160KW |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 16-1000MM |
| COLOUR | BLACK, ORANGE |
| APPLICATION | GAS CONDUIT |
| MARK LINE | YES |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| MOTOR | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Extruder power (kw) | 160KW |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 16-1000MM |
| COLOUR | BLACK, ORANGE |
| APPLICATION | GAS CONDUIT |
| Markeringslijn | - Ja, dat klopt. |