| Extrudertype | 51/105 KONICALE TWIN-SCRUW EXTRUDER |
|---|---|
| PROFIELGROOTTE | 50 mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| UITSCHAKELEN | TWEE ROOSTERS-OFF-EN |
| Typ van de extruder | 51/105 KONICALE TWIN-SCRUW EXTRUDER |
|---|---|
| PROFIELGROOTTE | 20*20 |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| UITSCHAKELEN | TWEE ONAFHANKELIJKE SPOREN |
| KALIBRATIETABEL | Acht meter lang |
| Extrudertype | 55/110 CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| PROFIELGROOTTE | 1180mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| UITSCHAKELEN | TWEE ONAFHANKELIJKE SPOREN |
| EXTRUDERmodel | KEGEL TWEELINGschroefextruder |
|---|---|
| DE GROOTTE VAN HET PROFIEL | 1240mm |
| Motormacht | 55KW |
| Grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Afstand-OFFS | TWEE ONAFHANKELIJKE SPOREN |
| Typ van de extruder | 55/110 CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| PROFIELGROOTTE | 1180mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| UITSCHAKELEN | TWEE ONAFHANKELIJKE SPOREN |
| Typ van de extruder | 55/110 CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| PROFIELGROOTTE | 1180mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| UITSCHAKELEN | TWEE ONAFHANKELIJKE SPOREN |
| Typ van de extruder | 55/110 CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| PROFIELGROOTTE | 1180mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| UITSCHAKELEN | TWEE ONAFHANKELIJKE SPOREN |
| Typ van de extruder | 55/110 CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| PROFIELGROOTTE | 1180mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| UITSCHAKELEN | TWEE ONAFHANKELIJKE SPOREN |
| Typ van de extruder | 55/110 CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| PROFIELGROOTTE | 1180mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| UITSCHAKELEN | TWEE ONAFHANKELIJKE SPOREN |
| Typ van de extruder | 55/110 CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| PROFIELGROOTTE | 1180mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| UITSCHAKELEN | TWEE ONAFHANKELIJKE SPOREN |