| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Kleine deeltjes |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Kleine deeltjes |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Kleine deeltjes |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Eindproduct | Pvc-productie |
|---|---|
| Hoofd Elektrodeel | Siemens Schneider |
| Modelnummer | SJSZ51/105 65/1132 80/156 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Schroefontwerp | tweelingschroef |