| Outputs | 10 tot 30 kg/uur |
|---|---|
| Assortiment | Schroefdiameters 45 en 51 mm |
| Model | SJSZ |
| Voorwaarde | nieuw |
| Schroefontwerp | tweelingschroef |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | standaardpakket |
| VESSEL VOLUME | 800L |
|---|---|
| HET TYPE VAN VERWARMERmixer | VERTICAAL |
| NOTOR MACHT | 83/110KW |
| Het LOSSEN | AUTO PNEUMATISCH |
| TEMPERATUUR | AOTOMATIC CONTROLE |
| eindproduct | Pvc-productie |
|---|---|
| Gebruik | Waterpijp |
| model | Sjz-65/132 kegel dubbele schroefextruder |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Schroefontwerp | Tweelingschroef |
| VESSEL VOLUME | 1000L |
|---|---|
| KOELER MIXERTYPE | HORIZONTAAL |
| NOTOR KRACHT | 11KW |
| ONTLADEN | PNEUMATISCH |
| TEMPERATURE | AuTOMATIC CONTROL |
| Macht (W) | 55-280kw |
|---|---|
| Motor | Simens |
| model | Één Extruder van de schroef |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Schroefontwerp | Single |
| Grondstof | PP/PE smeltingsstukken |
|---|---|
| Capaciteit | 500 kg/h |
| Werking | Volledig automatisch |
| Totale kracht | 110 kW |
| VERPLETTERENDE MANIER | ONTVEZELMACHINE ENIGE SCHACHT |
| SCHIPvolume | 1000L |
|---|---|
| Het mengen van Type | U Type |
| NOTOR MACHT | 15KW |
| Het lossen | AUTOMATISCHE PNEUMATISCH |
| Temperatuur | AOTOMATIC |
| Verpakking Details | Houten gevallen en pallets |
|---|---|
| Procesmateriaal | masterbatch |
| Design | Afhankelijk van klanten |
| model | Één Extruder van de schroef |
| Dimensie | 8000*1500*2500mm |